Instagram CANLI YAYIN'a katılın!

Lokomotif Tiflis 0 - 1 Dila Gori Lokomotiva Zagreb 0 - 0 Slaven Belupo Kitchee 3 - 0 BC Rangers Brescia 1 - 1 Pisa Ascoli 2 - 0 Cittadella Salernitana 1 - 0 Empoli Cremonese 1 - 0 Pescara Virtus Entella 1 - 2 Chievo Verona Reggiana 0 - 1 Spal Lecce 2 - 2 Reggina Venezia 0 - 0 Pordenone Cosenza 0 - 0 Monza Frosinone 0 - 0 Vicenza Virtus FC Dinamo Auto 0 - 0 Speranta Nisporeni Floresti 0 - 0 CSCA Buiucani Beypiliç Boluspor 0 - 0 Eskişehirspor

Canlı Sonuçlar

ALMANYA 3. LİGİ
BŞLMD Türkgücü Münih BŞLMD 20:00 SC Verl
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
BŞLMD Holstein Kiel BŞLMD 19:30 St Pauli
BŞLMD Hannover 96 BŞLMD 19:30 Darmstadt 98
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
BŞLMD Vfb Stuttgart BŞLMD 21:30 Augsburg
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS Rio Grande Valley MS1 - 0 San Diego Loyal
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
BŞLMD Deportivo Maipu BŞLMD 21:45 CA Mitre
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
BŞLMD Kukesi BŞLMD 19:00 Vllaznia
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS Adelaide United MS0 - 0 Wellington Phoenix
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
MS Metro Stars MS0 - 0 Croydon Kings
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS Lake Macquarie City FC MS0 - 1 Charlestown Azzurri
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS Redlands City Devils MS3 - 1 Capalaba FC
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
MS Manly United MS1 - 1 Marconi Stallions
AVUSTURYA 1. LİGİ
BŞLMD BW Linz BŞLMD 19:10 SV Lafnitz
BŞLMD SK Vorwärts Steyr BŞLMD 19:30 FC Liefering
BŞLMD FAC Team für Wien BŞLMD 19:30 SV Horn
BŞLMD Kapfenberg BŞLMD 19:30 Rapid Wien II
BŞLMD Wacker Innsbruck BŞLMD 21:25 Grazer AK
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
ERT SC Weiz ERT0 - 0 Spittal
ERT Kalsdorf ERT0 - 0 St. Anna
ERT SC Deutschlandsberg ERT0 - 0 Allerheiligen
ERT Bad Gleichenberg ERT0 - 0 Sturm Graz (A)
İPT Mattersburg (A) İPT0 - 0 Team Wiener Linien 
ERT Bruck/Leitha ERT0 - 0 Drassburg 
ERT Mannsdorf-Grossenzersdorf ERT0 - 0 Neusiedl
ERT Wiener Sport-Club ERT0 - 0 Stripfing
ERT Wiener Neustadt ERT0 - 0 FCM Traiskirchen
B.A.E. PREMİER LİGİ
BŞLMD Khorfakkan FC BŞLMD 20:00 Al-Fujairah
BŞLMD Ajman BŞLMD 20:00 Al-Sharjah
BŞLMD Hatta BŞLMD 20:00 Al Ittihad Kalba
BŞLMD Al-Wahda BŞLMD 22:00 Al-Nasr
BŞLMD Al Jazira BŞLMD 22:00 Al-Ain
BŞLMD Al-Dhafra BŞLMD 22:00 Bani Yas
BŞLMD Al-Ahli Dubai BŞLMD 22:00 Al-Wasl
BAHREYN PREMİER LİGİ
BŞLMD Al Muharraq BŞLMD 22:00 Manama
BELARUS 1. LİGİ
BŞLMD Smorgon BŞLMD 18:00 Neman Grodno
BŞLMD FK Gomel BŞLMD 20:00 FK Slutsk
BELÇİKA 1. LİGİ
BŞLMD Racing Genk BŞLMD 21:45 Club Brugge
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
BŞLMD Tuzla City BŞLMD 16:00 Sarajevo
BREZİLYA MARANHENSE
BŞLMD Moto Club BŞLMD 21:30 SE Juventude
BREZİLYA PARAİBANO
MS Treze MS2 - 1 Nacional-PB
BREZİLYA PARANAENSE
BŞLMD Rio Branco BŞLMD 22:00 Azuriz FC
BREZİLYA PAULİSTA A1
MS Novorizontino MS2 - 2 Botafogo-SP
MS São Bento MS2 - 1 Inter de Limeira
MS Santo Andre MS2 - 1 Mirassol
MS Palmeiras MS3 - 2 Santos
MS Ferroviaria MS1 - 0 Ituano FC
BULGARİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD Beroe BŞLMD 17:30 Arda Kardzhali
BŞLMD CSKA 1948 Sofia BŞLMD 20:00 CSKA Sofya
ÇEKYA 1. LİGİ
BŞLMD Jablonec BŞLMD 19:00 Teplice
ÇEKYA 3. LİGİ
ERT Pisek ERT0 - 0 FK Admira Prag
DANİMARKA 1. LİGİ
BŞLMD Fredericia BŞLMD 19:30 HB Koge
BŞLMD FC Helsingor BŞLMD 20:00 Viborg
DANİMARKA 2. LİGİ
BŞLMD FC Roskilde BŞLMD 20:00 Vanløse
DANİMARKA SÜPER LİGİ
BŞLMD Odense BŞLMD 20:00 Aalborg
EKVATOR B LİGİ
MS Independiente Juniors MS0 - 1 America de Quito
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
MS Shirak MS1 - 1 FC Urartu
FAS KUPASI
MS Moghreb Tétouan MS6 - 6 MAS Fès
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
BŞLMD RoPS II BŞLMD 19:00 OTP
BŞLMD JS Hercules BŞLMD 19:00 OLS
BŞLMD JBK BŞLMD 19:00 SJK Akatemia
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
BŞLMD KTP BŞLMD 18:30 Honka
BŞLMD SJK BŞLMD 18:30 HIFK
FRANSA LİGUE 1
BŞLMD Lens BŞLMD 22:00 Lille
FRANSA ULUSAL LİGİ
BŞLMD US Orleans BŞLMD 21:00 Le Mans
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS Coban Imperial MS1 - 1 Santa Lucia FC
GÜNEY AMERİKA KUPASI
MS Gremio MS8 - 0 Aragua FC
MS Libertad MS1 - 2 Atletico Goianiense
MS Arsenal Sarandi MS3 - 0 Jorge Wilstermann
MS Sport Huancayo MS0 - 3 Corinthians
MS San Lorenzo MS1 - 1 12 de Octubre
MS Penarol MS3 - 0 River Plate
MS La Equidad MS0 - 1 Lanus
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
BŞLMD Nea Salamis BŞLMD 18:00 Ermis Aradippou
BŞLMD Doxa Katokopia BŞLMD 20:00 Ethnikos Achnas
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
MS Samgurali Tskhaltubo MS1 - 1 FC Telavi
DA Lokomotif Tiflis DA0 - 1 Dila Gori
BŞLMD Torpedo Kutaisi BŞLMD 17:00 Saburtalo
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
8' Lokomotiva Zagreb 8'0 - 0 Slaven Belupo
BŞLMD Sibenik BŞLMD 18:05 Istra 1961
BŞLMD HNK Gorica BŞLMD 20:10 NK Osijek
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
BŞLMD Sparta Rotterdam BŞLMD 21:00 Vitesse
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
BŞLMD Roda BŞLMD 21:00 FC Eindhoven
BŞLMD PSV II BŞLMD 21:00 Volendam
BŞLMD Ajax II BŞLMD 21:00 De Graafschap
BŞLMD Den Bosch BŞLMD 21:00 Telstar
BŞLMD Utrecht II BŞLMD 21:00 Almere City
BŞLMD Go Ahead Eagles BŞLMD 21:00 NEC Nijmegen
BŞLMD Helmond Sport BŞLMD 21:00 TOP Oss
BŞLMD AZ Alkmaar II BŞLMD 21:00 Excelsior
BŞLMD FC Dordrecht BŞLMD 21:00 Cambuur
BŞLMD NAC Breda BŞLMD 21:00 Maastricht
HONG KONG 1. LİG
51' Kitchee 51'3 - 0 BC Rangers
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
BŞLMD Leicester City BŞLMD 22:00 Newcastle United
İRAN 1. LİGİ
BŞLMD Foolad Khuzestan BŞLMD 19:30 Gol Gohar
İRLANDA 1. LİGİ
BŞLMD UCD BŞLMD 21:45 Treaty United
BŞLMD Galway United BŞLMD 21:45 Bray Wanderers
BŞLMD Shelbourne BŞLMD 21:45 Athlone Town
BŞLMD Cork City BŞLMD 21:45 Wexford
BŞLMD Cabinteely FC BŞLMD 21:45 Cobh Ramblers
İRLANDA PREMİER LİGİ
BŞLMD Derry City BŞLMD 19:45 Longford Town
BŞLMD Dundalk BŞLMD 21:45 Sligo Rovers
İSPANYA LA LİGA
BŞLMD Real Sociedad BŞLMD 22:00 Elche
İSPANYA LA LİGA 2
BŞLMD Tenerife BŞLMD 22:00 Almeria
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
BŞLMD Chiasso BŞLMD 20:00 Winterthur
BŞLMD Kriens BŞLMD 20:00 Thun
BŞLMD Neuchatel Xamax BŞLMD 21:00 Wil
BŞLMD Grasshopper BŞLMD 21:00 FC Stade Ls Ouchy
İTALYA SERİE B LİGİ
50' Brescia 50'1 - 1 Pisa
48' Ascoli 48'2 - 0 Cittadella
46' Salernitana 46'1 - 0 Empoli
51' Cremonese 51'1 - 0 Pescara
48' Virtus Entella 48'1 - 2 Chievo Verona
DA Reggiana DA0 - 1 Spal
DA Lecce DA2 - 2 Reggina
50' Venezia 50'0 - 0 Pordenone
48' Cosenza 48'0 - 0 Monza
50' Frosinone 50'0 - 0 Vicenza Virtus
İZLANDA 1. LİGİ
BŞLMD Grindavik BŞLMD 21:00 Vestmannaeyjar
BŞLMD Grótta BŞLMD 21:00 Thor A.
İZLANDA PREMİER LİGİ
BŞLMD KR Reykjavik BŞLMD 21:00 KA Akureyri
KUVEYT 1. LİGİ
BŞLMD Khaitan SC BŞLMD 22:00 Al-Quadsia
BŞLMD Al-Shabab BŞLMD 22:00 Al-Kuwait
LİBERTADORES KUPASI
MS Always Ready MS2 - 0 Deportivo Tachira
MS Atletico Nacional MS0 - 2 Argentinos Juniors
MS Junior MS1 - 1 Fluminense
MS Independiente Santa Fe MS0 - 0 River Plate
MS Deportivo La Guaira MS0 - 0 America de Cali
LİTVANYA A LYGA
BŞLMD Banga Gargzdai BŞLMD 18:00 Panevezys
MACARİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD Mezökövesdi BŞLMD 21:00 MTK Budapeşte
MALEZYA PREMİER LİGİ
BŞLMD Perak 2 BŞLMD 17:00 Kelantan
BŞLMD Skuad Projek Fam-Msn BŞLMD 17:00 Terengganu 2
BŞLMD Johor Darul Takzim II BŞLMD 17:00 Negeri Sembilan
BŞLMD Kelantan United BŞLMD 17:00 Sarawak
MOLDOVA 1. LİGİ
6' FC Dinamo Auto 6'0 - 0 Speranta Nisporeni
6' Floresti 6'0 - 0 CSCA Buiucani
BŞLMD FC Petrocub Hincesti BŞLMD 18:00 Codru
NİKARAGUA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS Managua FC MS1 - 0 Real Esteli FC
MS Deportivo Ocotal MS3 - 4 Cacique Diriangen FC
PERU PRİMERA - APERTURA
BŞLMD Academia Cantolao BŞLMD 19:00 Sport Boys
BŞLMD Universidad Tecnica Cajamarca BŞLMD 21:15 Universidad San Martin
BŞLMD Alianza Lima BŞLMD 23:30 Deportivo Binacional
POLONYA 1. LİGİ
BŞLMD Odra Opole BŞLMD 18:00 Puszcza Niepolomice
BŞLMD Zaglebie Sosnowiec BŞLMD 18:40 Radomiak Radom
BŞLMD GKS Tychy BŞLMD 19:00 Gornik Leczna
POLONYA EKSTRAKLASA
BŞLMD Gornik Zabrze BŞLMD 19:00 Jagiellonia Bialystok
BŞLMD KGHM Zaglebie Lubin BŞLMD 21:30 Pogon Szczecin
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
BŞLMD Famalicao BŞLMD 21:00 Santa Clara
BŞLMD Boavista BŞLMD 23:15 Tondela
RUSYA PREMİER LİGİ
BŞLMD FK Akhmat Grozny BŞLMD 18:00 Tambov
BŞLMD PFC Sochi BŞLMD 20:00 Rotor Volgograd
SPOR TOTO 1. LİG
7' Beypiliç Boluspor 7'0 - 0 Eskişehirspor
BŞLMD Akhisarspor BŞLMD 20:30 Bereket Sigorta Ümraniyespor
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
BŞLMD Al Shabab BŞLMD 21:40 Al Hilal
BŞLMD Al Taawon BŞLMD 21:50 Al Ahli SC
ÜRDÜN 1. LİGİ
BŞLMD Al-Jazeera BŞLMD 22:30 Al-Baqa´a
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS Academia Puerto Cabello MS0 - 3 Deportivo Lara
VİETNAM 1. LİGİ
BŞLMD Nam Dinh BŞLMD 13:00 SHB Da Nang
BŞLMD Song Lam Nghe An BŞLMD 13:00 T&T Ha Noi
BŞLMD Becamex Binh Duong BŞLMD 13:00 Ho Chi Minh City
BŞLMD Sai Gon FC BŞLMD 13:00 FLC Thanh Hoa
BŞLMD Hai Phong BŞLMD 13:00 Bình Dinh F.C.
ERT Viettel FC ERT0 - 0 Hong Linh Ha Tinh
BŞLMD Than Quang Ninh BŞLMD 13:00 Hoang Anh Gia Lai